Kiedy mowa o ubiorze oraz dodatkach, to jaka rzecz nieodzownie łączy się z letnim klimatem? Przykłady ciekawych dodatków


Ciepły sezon to taki okres, kiedy każdy ma ochotę zmienić w końcu dotychczasowy ciężki, zimowy strój. Wnieść trochę słońca i energii w swój codzienny ubiór. Kiedy chodzi o strój oraz dodatki, to co w takim okresie doda nam tego wyjątkowego, wakacyjnego klimatu?

Jak ciepło, to promienie słoneczne, a jeżeli słońce to rzecz jasna okulary przeciwsłoneczne dolce&gabbana. Zapewnią niepowtarzalny styl. Nic tak chyba nie budzi skojarzeń z latem jak właśnie modne ciemne okulary, jakie także wprowadzą sporo luzu w taką codzienną stylizacje. Poza tym jest to tego rodzaju dodatek, jaki pasuje do wielu rzeczy oraz wzbogaca w dużym stopniu nasz ubiór.

modne okluray przeciwsłoneczne

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com

Nawet jeżeli wybraliśmy na jakiś dzień dosyć prostą stylizację, nierzucającą się w oczy, to stylowe okulary Prada będą całkiem oryginalnym dodatkiem. Nie sposób bowiem przejść obojętnie obok stylowych okularów przeciwsłonecznych. Ważne ażeby wybierać takie kształty i barwy, które podkreślą naszą osobowość. Jest tak dużo modeli, że z pewnością odnajdziemy właśnie taki, jaki będzie odpowiadał nam w stu procentach.

Kiedy chodzi o wakacyjny wygląd, to na pewno kojarzy się on z letnimi butami. W żadnym innym czasie w ciągu roku nie widzimy na ulicach tak dużej ilości barw oraz przeróżnych modeli. W tym czasie właśnie możemy naprawdę poszaleć, gdy chodzi o buty.odwiedź źródło test sibo warszawa test sibo warszawaJuż same sandały mogą dać wiele możliwości, tak samo jak półbuty, baletki, albo też sportowe adidasy. Można naprawdę poszaleć. Opłaci się przełamać standardowe, klasyczne trendy. Można to zrobić choćby decydując się na intensywne barwy czy też na wysokie oraz kolorowe klapki na koturnie. Tym bardziej gdy jesteśmy na wakacjach, nie musimy zważać na zachowawczość w ubiorach oraz dodatkach, możemy popuścić wodze fantazji.

Kolejną przydatną rzeczą będzie letnia torebka. Możemy schować w szafie ciężkie modele, które nosiłyśmy w czasie zimy. W czasie ciepłych miesięcy bowiem króluje na ulicach ogromna ilość barw. Kolor to jedna rzecz, natomiast warto zwrócić uwagę na różne letnie materiały, z jakich torebki są zrobione. Na wakacyjny wyjazd w ciepłe miejsce nieodzowna będzie pleciona torba koszyk, jaka przywodzi na myśl skojarzenia z latem. Świetnie będą wyglądały torebki materiałowe, które nadadzą nam luźnego stylu. Na ulicach dużych miast doskonale sprawdzi się odważna, przezroczysta torebka z plastiku. Kiedy założymy do tego okulary firmy porsche design, to efekt okaże się niesamowity.