Fisher Price WaderPrawdopodobnie nie istnieje rodzic, który nie miałby pojęcia o zabawkach Fisher Price. Są nadzwyczajnie kolorowe, intrygujące i wymyślone tak, aby ułatwiały i pobudzały rozwój dziecka, ćwiczyły jego zdolności manualne i aby po prostu przynosiły mu mnóstwo frajdy.

pluszowe zabawki

Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price służą pomocą naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, barw, w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Sztandarowym produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który to jest w stanie zainteresować zabawą malucha przez dłuższy okres. Ponieważ to przecież na skutek zabaw szkrab opanuje naukę liczb oraz rozróżniania kształtów i kolorów. Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, a pękate naczynie w nagrodę śmieje się, mówi jakie mają kształty i jakie znajdują się na nich cyfry. Polecam: .

Wygrywa wpadające szybko w ucho utwory melodyczne komunikując się przy tym z dzieckiem w języku polskim.

Oczekuje na Ciebie interesująca informacja (http://wilanow.varsovia.edu.pl/misja/) – wystarczy kliknąć w podany link i w nim opracowaliśmy dla Ciebie wiele rzetelnych informacji.

Ale zabawki to niejedynie zabawki. To także akcesoria dla naszego bobasa, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Dajmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Gdy obserwujemy, jak swoimi maleńkimi dłońmi chce włożyć kwadrat do owalnego otworu, nie przerywajmy, aby pokazać odpowiedni sposób. Dzięki owym zabawkom możemy dostrzec, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i zdobywa umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia. Wszyscy bowiem, zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. Wśród polskich producentów także możemy wyszukać godne uwagi modele, które zauroczą nasze dziecko, np. firmy Wader. Szczegóły propozycji:

To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada niezliczoną ilość elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy nie powieje nudą, są wielofunkcyjne np. duże auta spełniają funkcję jeździka. Posiadają cudowne, żywe kolory i oryginalne wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale kreatywne zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.
Tagi: , ,