Mnóstwo powszechnie dostępnych produktów spożywczych posiada niezwykłe właściwości zdrowotneJeśli pragniemy żyć zdrowo oraz dbać o swój organizm, to absolutnie nie musimy przeznaczać dużych pieniędzy na dziwne procedury i rozpoczynać kosztownej diety. Okazuje się, że dużo produktów, które są dostępne powszechnie, ma niezwykłe właściwości zdrowotne.

Zwykłe rodzynki sułtańskie są niezwykle dobrą przekąską, a przy tym mają znakomity wpływ na nasze ciało. Przede wszystkim posiadają one witaminy z grupy B, a także witaminę E i potas. Wszystkie te mikroelementy mają wpływ na to jak wygląda skóra i bardzo poprawiają pracę serca i układu krążenia. Specjaliści zalecają kobietom, żeby spożywały rodzynki sułtańskie podczas menopauzy, gdyż spowalniają one proces wypłukiwania wapnia z kości. Da się je jeść po prostu jak przekąskę lub dorzucać do najróżniejszych smacznych dań.

Źródło informacji –

rodzynki sułtańskie

Autor: swimboy1
Kolejnym rewelacyjnym produktem łatwym do kupienia jest olej arganowy. Jest on stosowany do celów spożywczych oraz w pielęgnacji skóry. Warto nadmienić, że znakomicie chroni on skórę oraz ma wyjątkowe właściwości antyoksydacyjne. Powoduje to zawarta w nim witamina E. Z tego powodu zaleca się go osobom, które mają najróżniejsze choroby skórne, na ten przykład egzemę. Olej arganowy można też nakładać na włosy, żeby je wzmocnić. Jeżeli chodzi o jego właściwości spożywcze to między innymi obniża poziom złego cholesterolu i ma działanie przeciwzapalne.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta strona, koniecznie sprawdź link test oddechowy sibo warszawa a dowiesz się znacznie więcej informacji, które z pewnością wywołają na Twojej twarzy śliczny uśmiech.

Trzeba również nadmienić, że olej arganowy zawiera dużo kwasów wielonienasyconych, które zaleca się przykładowo ludziom chorującym na reumatyzm. sklep (znajdź informacje)

Jeśli poszukujemy porad na temat zdrowego życia i planujemy odnaleźć jeszcze więcej rewelacyjnych specyfików, to najlepszym pomysłem może być zaglądnięcie na portale o tematyce zdrowotnej – strona www.
Tagi: , , , ,