Wyprawka noworodka, innymi słowy przedmioty o których nie można zapomnieć spodziewając się maluchaFirma Phillips Avent to godziwej jakości towary dla niemowląt a także matek karmiących. Produkowane w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Lubione przez mamy na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, zestawy startowe jak również kubki. Phillips Avent upraszcza karmienie oferując przydatne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, naczynia Avent do przechowywania pokarmu oraz wkładki laktacyjne.

niemowlak ze smoczkiem

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Skupiając się na smoczkach, wytłumaczymy po krotce smoczki Avent Ortodontyczne, przyjemne i proporcjonalne smoczki opracowano z dbałością o zwyczajny rozwój podniebienia, zębów oraz dziąseł noworodka, nawet kiedy smoczek obróci się w buzi. Sześć dziurek w tarczy uniemożliwia gromadzeniu się śliny i zmniejszają ryzyko podrażnienia skóry, co wzmacnia komfort dziecka . Smoczek ma osłonkę ochronną na zatrzask, przez co utrzymany jest w czystości i nie żąda dodatkowego opakowania. Wszystkie smoczki Philips AVENT (sprawdź szczegóły) są zrobione z bezwonnego silikonu, nie mają smaku ani zapachu, przez co dziecko chętniej je zaaprobuje.

Firma Avent to także dodatki dla dzieci. Jednym z nich jest kubek niekapek. Wspaniały dla wzrastających maluchów. Umożliwia dziecku naukę samodzielnego picia bez nieładu. W wyniku kontaktu z ustami uaktywniany jest niespotykany zawór – odkryj serwis – przeciwdziałający rozlewaniu. Zapewnia on picie z dowolnego punktu wokół granicy kubka – analogicznie jak kubki dla dorosłych. Bezproblemowa nauka samodzielnego picia: bez ustnika jak również słomki, nie byle jaki zawór zapobiegawczy rozlewaniu uaktywniany ustami zawór (zobacz ofertę) inspiruje do samodzielnego picia.

Zawór o szybkim wypływie zapewnia wygodne picie, idealny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Ochronna higieniczna pokrywka sprawia, że kubek jest wiecznie czysty, a zaczepy do nauki picia udostępniają dziecku trzymanie kubka. Chcąc zagwarantować maluchowi wszystko co najlepsze i na najwyższym poziomie polecamy zainteresować się propozycją przedstawioną przez firmę Phillips Avent. Forma materiałów a także długi okres używania tych urządzeń, powoduje to, że należałoby w nie zainwestować.