Interesujące sposoby na poprawienie własnego zdrowia oraz urody. Jakie metody mają coraz większą rzeszę fanów?


Ludzie zrobią wiele oraz zapłacą dużo za to, aby wyglądać pięknie oraz być zdrowym. Coraz częściej słyszy się o metodach, jakie dla części osób są nie do pojęcia i wydają się dosyć dziwne, natomiast zyskują wciąż większą rzeszę fanów.

krem ze śluzu ślimaka

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno wiele osób słyszało o starej metodzie leczenia, która wykorzystywała pijawki wysysające rzekomo zainfekowaną krem człowieka. Praktykowano tego typu zabiegi zabiegi na ciało bardzo często oraz na wiele dolegliwości. Dzisiaj coraz częściej możemy spotkać ludzi, którzy stosują takie praktyki. Wiele ludzi decyduje się na takie zabiegi z pijawkami. Są one polecane na różne schorzenia, przykładowo pomagają przy chorobach związanych właśnie z układem krwionośnym. Kolejnym przykładem na zbawienny wpływ zwierząt jest używanie różnego rodzaju, jakie produkowane są przez zwierzęta. Takim przykładem może być krem ze śluzu ślimaka, który jest dobry na różnego rodzaju blizny, odbarwienia albo trądzik. (link). Daje widoczne rezultaty już po paru użyciach. Śluz ślimaka ma bowiem sporo odżywczych składników, przykładowo kwas glikolowy, alantoinę, kolagen jak również witaminy A, E, C. Doskonale odbudowuje skórę oraz odżywia ją dogłębnie. Zyskuje wciąż większą rzeszę osób zadowolonych z rezultatów stosowania.
Już od jakiegoś czasu modne są zabiegi w salonach kosmetycznych, gdzie używa się niewielkich rybek w akwariach, które czyszczą stopy lub też ręce z martwego naskórka. Sprawnie oraz w dokładny sposób mogą się rozprawić z nieestetycznie wyglądającymi skórkami wokół paznokci. Identycznie jak ze zrogowaciałymi fragmentami ciała. Polecany krem ze śluzu ślimaka Robią to znacznie lepiej niż kosmetyczka, ponieważ nie naruszają przy okazji żywej tkanki. Dlatego rezultaty są wspaniałe. Przy tym sam zabieg jest niesamowicie przyjemny jak i relaksujący, chyba że ktoś odczuwa strach przed włożeniem stóp do zbiornika z wodą pełnego rybek obskubujących nasze stopy. Brzmi dość drastycznie, natomiast w rzeczywistości rybki są tak małych rozmiarów, iż nie wyrządzą nam żadnej krzywdy, co najwyżej są w stanie troszkę połaskotać w stopy.

Przykładów mamy jeszcze z pewnością dużo i z roku na rok ich przybywa. Metody takie są na pewno dobre, jeżeli tylko zwierzęta te nie cierpią. Nie można przecież poprawiać swojego zdrowia czy urody kosztem niewinnych żyjących stworzeń.

Jeżeli fascynuje Cię opisywany temat, to przejdź do witryny oraz zgłąb inne informacje odnośnie takiego zagadnienia. Pochłoną Cię całkowicie.

Z tego powodu trzeba zwracać szczególną uwagę, na to w jaki sposób traktowane są takie stworzenia oraz czytać dużo o danej metodzie, zanim się na nią odważymy.