Męska moda na co dzień czyli co powinni zakładać panowie, żeby dobre się prezentować w każdej sytuacji.


Moda większości będzie się zapewne kojarzyła z paniami, tymczasem pośród panów również ona obowiązuje. Może nie będzie tak spektakularna, lecz w modzie męskiej również panują pewne trendy, jakich warto się trzymać, jeżeli chcieć się będzie na co dzień ładnie wyglądać. Niestety z panami u nas bywa bardzo różnie.

Wielu z nich zwyczajnie się ubiera, ale ciężko będzie mówić o tym, że taki strój będzie choć trochę stylowy. Mężczyźni nie przejmują się specjalnie tym, jak wyglądają, ale też nie będą sobie zawracać głowy tym, żeby poznać choć najważniejsze zasady, jakimi się warto kierować podczas komponowania ubrania. I potem pojawiają się dowcipy z nieśmiertelnych skarpetek do sandałów czy innych wpadek modowych, jakie zaliczają nasi panowie. A tymczasem podstawowe reguły wiążące się z tym, jak należy się ubierać nie są wcale jakieś skomplikowane, trudne czy niedostępne. Wręcz przeciwnie, w sieci jest mnóstwo stron, z jakich czerpać można całą wiedzę, wystarczy jedynie chcieć to robić – .
W wielu przypadkach sprawy ubioru panów zaczynają być regulowane przez wewnętrzne regulacje firm, w których są zatrudnieni. W niektórych miejscach pracy obowiązują bowiem wyznaczone reguły tego, jak należy przychodzić ubranym, i chcąc nie chcąc trzeba się do nich dostosować. Nie ma w tym niczego dziwnego, ostatecznie pracując z klientem nasze ubranie jest pierwszym elementem, na jaką nasz gość zwróci uwagę. Dlatego też, jeżeli mamy do czynienia w naszej pracy bezpośrednio z klientami, to dobrze by było przyjrzeć się naszemu „zwykłemu” ubiorowi i wprowadzić kilka ważnych modyfikacji w taki sposób, aby sprawić wrażenie bardziej profesjonalnego
ubrania

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna z korzyścią dla wizerunku naszego pana, ponieważ przeważnie pracowników będzie obejmować formalny, oficjalny styl, a nabyte nawyki przekładają się później także na ubiór po pracy. Warto więc zastanowić się nad zakupem sensownego garnituru, jaki posłuży nam kilka lat.

Faktem jest, że panowie jeśli chodzi o elegancki ubiór wielkiego wyboru nie mają i muszą zakładać garnitur, choć i z tym jest niekiedy sporo problemów. Może nawet nie z garniturem, a całą resztą, czyli wybraniem koszuli, krawata i butów. Bo w wielu przypadkach to właśnie przy nich panowie polegają, cóż z tego jak mają ubrany garnitur, jeżeli i tak całość nie będzie wyglądać najlepiej albo nie pasuje w ogóle na daną okoliczność. Z tego też powodu panom również się poleca, aby zaznajomili się z najważniejszymi zasadami które dotyczą zestawiania ubioru, na pewno w wielu przypadkach może im się to przydać – .