Płyn ustrojowy – krew jest obrazem kondycji zdrowotnej istoty żywejObdarowywanie prezentami jest tak samo dobre, co ich dostawanie. Jeżeli chcielibyśmy pokazać swoim bliskim, że ich kochamy i że się o nich martwimy, możemy podarować im niecodzienny podarunek – analiza kropli krwi.

lekarz

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Płyn ustrojowy – krew jest niezwykle ważną dla samopoczucia fizycznego, płynną tkanką ciała człowieka. Przez całe życie, nie zwracamy uwagi, że krew krąży bezustannie w naszym organizmie. Płyn ustrojowy – krew, doprowadza tlen odebrany z płuc oraz doprowadza substancje odżywcze do wszystkich komórek, odebrane z przewodu pokarmowego. Od jakości płynu ustrojowego – krwi zależy też codzienny poziom naszej siły witalnej, naszego stanu psychicznego i fizycznego i ogólny stan naszego organizmu. Bez krwi nie istnieje życie. Płyn ustrojowy – krew posiada także funkcję informacyjną.

Dla lekarza, nieocenioną informacją diagnostyczną jest skład płynu ustrojowego-krwi, formy komórek i właściwości krwi. Rośnie zaciekawienie metodą diagnozowania krwi w aspekcie stanu odżywienia i zrównoważonego stanu przemiany materii w organizmie. W kraju, analiza żywej kropli krwi, jest nowinką. Analizowanie, polega na oglądaniu w powiększeniu obrazu kropli krwi, pobranej z opuszki palca. Następnie, pobrana kropla krwi oceniana jest pod mikroskopem, przy zastosowaniu bardzo dużego powiększenia.

Sprawdź naszą podstronę. Masz możliwość przeczytać tam następne zajmujące opisy. Więc kliknij, aby zobaczyć więcej (https://spabaltica.pl/pl) informacji na ten temat.

Dzięki dużemu powiększeniu widoczne są we krwi wszystkie jej cząstki. Obserwujemy wygląd krwinek czerwonych, krwinek białych, płytek krwi, ich żywotność i ułożenie względem siebie.

Transmisja obrazu przekazywanego przez mikrokamerę z mikroskopu na ekran monitora, ułatwia jednoczesną obserwację obrazu krwi przez osobę która poddała się diagnozowaniu . Jest to niecodzienna możliwość obejrzenia tego, co jest w naszym organizmie i z czego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy.

Jeżeli interesuje Cię ten temat, zobacz dodatkowo inne polecane www (https://sklep.wzso.pl/produkty/krazki-przeciwodlezynowe/materace-piankowe,2,11041), ponieważ prezentują one podobny temat, zatem z pewnością Cię zainteresują.

Sugestywność obrazu jest o wiele większa niż wiele słów czy suchy wydruk cyfr. Odpowiednio szybka reakcja, może znacznie obniżyć ryzyko wystąpienia niebezpiecznych dla nas dolegliwości, jak również spowodować powstrzymanie niepokojących jej symptomów. W porę wykrycie symptomów odbiegających od normy, umożliwia doprowadzenie naszego organizmu do równowagi, poprzez zastosowanie zmian w dotychczasowym sposobie życia oraz zastosowanie nowych przyzwyczajeń związanych z odżywianiem.

Tagi: , , , , , , , ,