Masz kłopoty z widzeniem? Zdecyduj się na zabieg, jaki jest w stanie ci pomóc – FemtolasikProblemy ze wzrokiem zaczynają cię przytłaczać? Wiele osób boryka się z wadami wzroku, z jakimi ciężko im żyć, zatem tak jak one musisz pomyśleć nad nowoczesną metodą korekcji, którą jest Femtolasik Warszawa. Dzięki wykorzystaniu lasera znanego jako laser femtosekundowy, da się polepszyć jakość widzenia podczas jednego zabiegu. Na czym polega i co trzeba o nim wiedzieć, aby nie mieć żadnych zastrzeżeń co do jego działania?

Autor: IMR advertising by PR
Główną różnicą pomiędzy wykorzystaniem lasera femtosekundowego a tradycyjnie stosowanymi urządzeniami jest jego sterowanie przez komputer. Zapewnia doskonałą dokładność, zapobiegając powstawaniu komplikacji i zdecydowanie poprawiając ostateczne efekty. Najpierw tworzony jest płatek, jakim na koniec starannie przykrywane jest miejsce nacięcia, co zmniejsza okres rekonwalescencji. Laser pracuje w podczerwieni, a dokładniej mówiąc w ultrakrótkich impulsach, jakie kształtują rogówkę (link referencyjny na ). Zabieg jest zupełnie bezbolesny, gdyż oko zostaje miejscowo znieczulone, zatem pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Kto może skorzystać z zabiegu? Każdy, kto ma wadę od minus dziesięciu do + 6 dioptrii. Korygowany jest także astygmatyzm, jeśli nie przekracza sześć dioptrii. Przed zabiegiem przeprowadzane są badania kwalifikacyjne, umożliwiające upewnić się, iż pacjent może z pacjent (polecamy implanty kraków)korzystać. Dogłębna diagnostyka obejmuje między innymi komputerowe badanie wzroku i skontrolowanie ciśnienia wewnątrzgałkowego. Potem pacjent może zadać wszystkie pytania, na które chciałby poznać odpowiedzi oraz jeżeli zakwalifikuje się do zastosowania charakteryzowanego sposobu, może rozpocząć przygotowania do zabiegu. Nie można używać soczewek kontaktowych na 7 bądź 21 dni przed zabiegiem, 24 godz. wcześniej natomiast nie można używać kosmetyków. W dniu przyjścia do kliniki musimy umyć głowę, twarz (polecamy aparat ortodontyczny kraków) oraz oczy, nie spryskiwać się perfumami oraz włożyć wygodną odzież, w której będziemy czuć się komfortowo.

Jeżeli zdecydujesz się na Femtolasik Warszawa, już wkrótce możesz zapomnieć o swojej krótko- bądź nadwzroczności, ciesząc się wyraźnym spojrzeniem bez okularów albo soczewek. To marzenie wielu osób, które można spełnić, więc znajdź klinikę stosującą zaprezentowaną metodę oraz rozpocznij nowe życie.
Tagi: , , , ,