Czemu dobrze korzystać z druku banerów? Jakie mamy korzyści tego rodzaju rozwiązania? O czym pamiętać?Kiedy wybieramy najlepszy rodzaj druku wielkoformatowego oraz jego wykończenia, faktycznie należy wziąć pod uwagę różnorodne kwestie, jak ewentualny sposób montażu, miejsce przeznaczenia, ale również typ ekspozycji oraz możliwości finansowe.

Kolorowe reklamy

Autor: Helen Alfvegren
Źródło: http://www.flickr.com
Są różne sposoby na tego typu reklamę, najlepsze jednakowoż są, i to już od bardzo dawna, banery. Spotykać możemy je tak naprawdę w każdym mieście, wiele przedsiębiorstw zajmuje się ich tworzeniem. Można więc powiedzieć, że jeżeli druk (kliknij tutaj) banerów Gdynia gwarantuje interesującą propozycję tworzenia tego rodzaju kampanii, żeby osiągnąć sukces reklamowy – nasze banery reklamowe z Gdyni. Zresztą identycznie możemy powiedzieć jak mamy na myśli druk banerów w Gliwicach. Zresztą tego typu forma reklamy pojawia się w wielu pozostałych miastach, bo to po prostu działa. Najlepszym przykładem jest również Gdańsk.

Baner to faktycznie najbardziej popularna opcja, to materiał przypominający plandekę samochodową, od jakiej różni się grubością. Banery bardzo często występują w kolorze białym, który w dalszej kolejności zadrukowuje się dowolnymi kolorami, jakie są ustalane wcześniej w projekcie – banery reklamowe w gdańsku. Banery wiesza się na płotach, ścianach lub tablicach ogrodzeniowych. Stosowane są także do kasetonów do podświetleń, jakie są widoczne na elewacjach centrów handlowych. Banery najczęściej drukuje się na maszynach twardo-solwentowych, gdyż druk (sprawdź druk katowice) uzyskiwany za ich pomocą jest o wiele bardziej korzystny cenowo od innych rodzajów. Ponadto, ze względu na krótki okres ekspozycji billboardów nie powinno się inwestować większych nakładów finansowych. Największe plusy takiej technologii to przede wszystkim wieloletnia trwałość grafiki i odporność na zewnętrzne czynniki, lecz również duże rozmiary wspomnianych maszyn.

drukarnie i ich oferta
Na rynku jesteśmy w stanie aktualnie spotkać drukarnie, które dysponują maszynami mającymi zadruk o szerokości pięciu metrów w jednym kawałku, to dobitnie pokazuje ogromne możliwości – druk banerów . Generalnie oznacza to, iż w przypadku większej grafiki, przykładowo na elewację, materiał będzie miał możliwie najmniejszą ilość łączeń. Dlaczego tak jest, czym jest łączenie? W sytuacji maszyn o mniejszej szerokości zadruku, konieczne jest dzielenie pliku do druku na części o szerokości właściwej danej drukarce oraz łączenie termiczne poszczególnych brytów.
Tagi: , ,