Zatroszcz się o dobre oznaczenie swych budynków, żeby poszukujący ich ludzie nie mieli z tym kłopotu


Właściwe oznaczenie obiektów okazuje się niezwykle ważne. Staje się to kluczową kwestią, gdy mówi się o budynkach firmy. Kiedy nie zostaną one należycie oznakowane, przybywający klienci mogą mieć znaczne problemy ze znalezieniem właściwego domu.

Posesja musi zostać oznaczona tabliczką adresową

Tradycyjna reklama

Autor: Sarah Stierch
Źródło: http://www.flickr.com

Nie każda osoba ma świadomość z tego, że oznakowanie budynków jest konieczne oraz zalicza się do obowiązków właściciela obiektu. Mówią o tym konkretne przepisy prawa, które zastrzegają, że tabliczka na posesji poza oznaczeniem numerowym ma posiadać też konkretniejsze dane, czyli nazwę osady lub osiedla. Pomijając jednak kwestie prawne, oznaczenie budynku okazuje się po prostu dogodne.

Jeżeli czytany artykuł całkowicie Cię pochłonął, to zobacz inny pełen tekst (https://www.wgnpoznan.pl/status-nieruchomosci/na-wynajem/), który także posiada pokrewne informacje na prezentowany temat.

Przez to nie ma żadnego problemu z otrzymywaniem listów lub dostaw z marketu. Jeżeli budynek jest odpowiednio oznaczony, staje się dobrze widoczny.

Budynek firmowy oznacz także wewnątrz

Oznakowanie obiektów nie ogranicza się jedynie do zawieszenia tabliczki z danym adresowymi. W przypadku obiektów firmowych, zakładów produkcyjnych, lokali użytkowych, handlowych i obiektów o wysoce przeróżnym przeznaczeniu konieczne bywa też oznaczenie w pomieszczeniach wewnętrznych.

Porównaj reklama na budynkach

Przy użyciu specjalnych tabliczek albo naklejek samoprzylepnych należy wskazać kierunek wyjścia ewakuacyjnego, zakątki, w jakich znajdują się gaśnice albo hydranty. W wypadku budynków, w których bywają klienci, czyli na przykład w pasażach handlowych lub obiektach sportowych pomocne będą oznaczenia toalet, wind albo punktów gastronomicznych.

Wisząca reklama zewnętrzna

Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Założone znaczniki mają na celu podnieść orientację i komfort ludzi będących w budynku.

Na budynku masz możliwość umieścić także reklamę

Poza klasyczną tabliczką z adresem na budynku można zamieścić również tablicę albo baner reklamowy. Reklama na budynkach, czyli reklama – litery 3D – zewnętrzna, doskonale się sprawdza, ponieważ jest w tych warunkach odpowiednio widoczna i skupia wzrok licznych przechodniów. Nim jednakże zamontuje się taką reklamę, należy zawiadomić o swych zamierzeniach starostwo powiatowe. W innym przypadku można ponieść karę finansową.

Źródło: billboardy Kraków