Korzyści zdjeć 360 stopni z uwagi na możność oglądania artykułu z wszelkiej stronyW ostatnich latach sprzedaż poprzez e-sklepy oraz aukcje www wzrosła w naszym kraju o kilkadziesiąt procent. Kupujemy przez internet coraz częściej i coraz więcej, dzięki czemu sklepy oraz przedsiębiorstwa sprzedające w Internecie nadal dobrze się rozwijają.

Warto dostrzec, iż jesteśmy jako klienci coraz bardziej wybredni. Wynika to naturalnie z faktu, iż mamy dostęp do wielu produktów i chcemy aby kupowane przez nas produkty były jak najtańsze i jak najlepsze. Skutkiem tego sklepy w internecie bądź też aukcjonerzy, ciągle przebijają się w tym, jak ukazać i rozreklamować swój towar – sprawdź ofertę -. Dlatego fotografia 360 dzisiejszych czasach rozwija się tak prędko. Przede wszystkim pozwala ona na znacznie lepsze pokazanie produktu.

Opcja obrócenia towaru z każdej strony, sprawdzenia każdych jego krawędzi i dodatkowo ścian, zobaczenia go pod każdym kątem jest zdecydowanie bardziej satysfakcjonująca dla klienta w stosunku do zdjęć tradycyjnych.

fotografia

Autor: Max Braun
Źródło: http://www.flickr.com

Co więcej zdjęcia 360 znakomicie przedstawiają wszystkie korzyści produktu, pozwalają na przeczytanie przykładowo takich elementów jak tabliczki znamionowe lub nadruki. Szczególnie korzystne są takie zdjęcia przy sprzedaży odzieży, gdzie można na jednym zdjęciu obejrzeć przód, część tylną, boki oraz spód i górę danego ubrania. Dzięki zdjęciom 360 można jeszcze lepiej i bardziej atrakcyjnie dla klientów zaprezentować towar, który się posiada – przykłady realizacji.

Warto także zauważyć, że wielkie znaczenie ma jakość zdjęć w przypadku, gdy pragniemy jakiś towar odsprzedać. Im wyższa jest jakość, tym oczywiście towar – klinkij – sprzeda się prędzej, bo będzie atrakcyjniejszy dla klienta. Jakość dzisiejszych zdjęć 360 jest już bardzo dobra, bardzo dużo sklepów internetowych już teraz chce wybrać przejście tylko i wyłącznie na zdjęcia obrotowe.

Oczywiście nie ma w tym nic zadziwiającego, albowiem to rynek wymusza na właścicielach sklepów internetowych to, aby prezentowali swoje towary w jak najbardziej atrakcyjny sposób. Jeżeli chcą rywalizować ze sklepami stacjonarnymi czymś więcej niż tylko ceną, to powinni w głównej mierze zdecydować się na jak najbardziej profesjonalne ukazanie korzyści towaru, który oferują.
Tagi: , ,