Współcześnie dużą uwagę przywiązuje się do gloryfikacji młodości. Aparycja ma wpływ w każdym aspekcie naszego życia.


Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądać na mniej lat. Niestety, dieta, czy zdrowy tryb życia nie zawsze wystarczają. I co wtedy?
Medycyna estetyczna poczyniła monstrualne postępy w ostatnim czasie, skończyła być kwestią tabu i coraz więcej osób po nią sięga. Zasadnicze, z punktu widzenia bycia młodym jest ujędrnianie skóry. Jest to symptom młodości i zdrowia, a także dobrego humoru.

zadbane ciało

Autor: Best Brands PR
Źródło: Best Brands PR
Ciągle młodzi nigdy nie będziemy, a do tej momentu nie wymyślono eliksiru młodości, dlatego nie ma nic złego w sięganie po zabiegi, które hamują procesy starzenia i rzutują na ujędrnianie skóry (Klinika Miracki).

Ten tekst, który w tej chwili czytasz posiada interesujące informacje, lecz jeżeli pragniesz zdobyć zbliżone informacje na podnoszony temat, to sięgnij po szczegóły.

Kobiety bardzo co chwila skupiają się na troszczeniu się o twarz, w momencie gdy zupełnie zapominają o szyi. Brak troski tej części ciała sprzyja radykalnym zmianom w składzie skóry, która robi się sflaczała i mało jędrna. W takiej sytuacji absolutnie trafione wydaje się skorzystanie z zabiegu o nazwie lifting szyi. Polega na podciągnięciu skóry szyi, poprzez nacięcie jej po zewnętrznych stronach szyi, pozbywa się w ten sposób przyrost obwisłej skóry. W rezultacie, lifting szyi, jest nieodzowny, w momencie gdy dochodzi do osłabienia mięśni szyi. Sam zabieg przeprowadza chirurg plastyk, pacjent jest znieczulony, Nadmiar tłuszczu może być zaś odessany, czasem dochodzi także do usunięcia zwisającego mięśnia szyi. Kolejnym trapiącym kobiety problemem związanym z upływem czasu jest obwisła skóra na udach – czy liposukcja ud boli?.

Piękne nogi na plaży

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Bardzo często skóra na udach zaczyna się marszczyć po ciąży lub w wyniku nadmiernego przebrania na wadze, czy tez schudnięcia. Usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej z ud nosi nazwę liposukcja ud. Chirurg zaznacza miejsca, w których trzeba odessać nadmiar tkanki tłuszczowej, a później wprowadza w skórę igłę, poprzez którą nadmiar ten jest odessany, poprzez użycie ultradźwięków.

Dochodzisz do wniosku, że ten artykuł jest wartościowy? Jeżeli tak, to zobacz oprócz tego ten wciągający artykuł – on również zwróci Twoją uwagę.

Sama liposukcja ud, jest przeprowadzona przez lekarza chirurga, zastosowaniem znieczulenia miejscowego. W dzisiejszych czasach nikogo nie powinno dziwić korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, która sprawia, że dłużej możemy cieszyć się pięknym ciałem i staje się coraz bardziej dostępna i tańsza – lifting szyi.