Bezoperacyjny lifting okolic twarzy? W tej chwili to możliwe!Aktualnie wiele pań jak i mężczyzn decyduje się na lifting twarzy. Pragną wyglądać młodziej, atrakcyjniej. Aczkolwiek niemało ludzi także nie potrafi zdecydować się na taki zabieg, gdyż okropnie boją się operacji, jaka temu towarzyszy. Mamy dla nich perfekcyjne wyjście.

kosmetyczka

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skórki policzków za sprawą biowchłanialnych nici to nowoczesne zabiegi liftingu bez użycia skalpela. Nici liftingujące zostały okrzyknięte rewolucyjnym wynalazkiem, który mało inwazyjne techniki odmładzania prowadzi na nowy tor – dowiedz się więcej. U każdego z nas z wiekiem zauważa się na skórze upływanie czasu w formie rozciągniętej skóry policzków. Na domiar tego z wiekiem wzmacniają się zmarszczki, a wiotczejąca skóra czoła sprawia, że brwi osuwają się w dół dając rezultat w postaci spadających powiek.

Widać w takich miejscach nawet zbierający się podkład do twarzy po pomalowaniu się. Naprzeciw wychodzą nam właśnie nici liftingujące, za wsparciem których wykonuje się bezoperacyjny lifting (rozwinięcie tematu: wampirzy lifting po co). Posiadają one na swojej długości maleńkie haczyki. Dzięki nim są w stanie zaczepić się w cerze. Prawidłowe naciągnięcie nitki powoduje podniesienie skóry tak, by zniwelować nadmiar wiotkości i wygładzić zmarszczki. Bezoperacyjny lifting – zapraszam tutaj… – powoduje, że aktywowane komórki skóry tworzą nowe włókna kolagenowe oraz elastyczne. To

idź na strone

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

dodatkowo uelastycznia i napręża skórę.

wielką zaletą, jaką ma lifting bezoperacyjny buzi jest to, iż nie powstają blizny jak po klasycznym, chirurgicznym zabiegu. Jest on określony dla ludzi po 40 roku życia, ze skórą o dobrej kondycji. Usługa z użyciem nici liftingujących jest metodą, którą może przeprowadzać jedynie przeszkolony lekarz.

Wiadome jest, że nici pomimo stymulacji do produkcji kolagenu nie hamują procesów starzenia się cery, o jaką powinno się troszczyć się przez cały czas. Rezultaty usługi widoczne są już po wprowadzeniu nici pod cerę. W skutek stymulacji skóry poprzez nić tworzy się nowy kolagen, wskutek tego skutki zabiegu trzymają się do 2 lat.

Tagi: , , ,