Endermologia oraz mikrodermabrazja – współczesne oraz funkcjonalne zabiegi medycyny estetycznej


Endermologia oraz mikrodermabrazja to nowoczesne i niezwykle sprawne zabiegi upiększające medycyny estetycznej. Współcześnie medycyna estetyczna osiąga coraz większe zainteresowanie i coraz większą popularność wśród ludzi, bowiem proponuje sprawne metody upiększające, perfekcyjnie wpływające na zdrowie, ciało bądź też cerę.

Dziewczyna

Autor: anka nevasilyeva
Źródło: http://www.flickr.com
Endermologia jest to zabiegzabieg komora hiperbaryczna – więcej na stronie, jaki cieszy się ogromnym zainteresowaniem pośród kobiet. Jest to innowacyjny i bardzo nowoczesny sposób na eliminowanie cellulitu z wykorzystaniem podciśnienia, jaki efektywnie oddziałuje na tkankę tłuszczową. W trakcie tego zabiegu wykonuje się także dokładny i skrupulatny masaż mechaniczny, jaki również wspomaga eliminowanie cellulitu. Dziś wiele kobiet boryka się z problemem cellulitu i wyszukuje efektywnych metod na pozbycie się go. Niestety głęboki cellulit nie zawsze łatwo przemóc, wskutek tego też zabieg – Wejdź: http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/toksyna-botulinowa-botoks-wroclaw/ endermologii jest obecnie zalecany jako jeden z najbardziej skutecznych. Już po kilku sesjach da się odnotować znaczną różnicę.

Natomiast mikrodermabrazja jest to zabieg kosmetyczny, jaki polega na wycieraniu warstw naskórka przy pomocy specjalnego urządzenia. Jest to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów w salonach kosmetycznych. Wspaniale wpływa na poprawę stanu cery, powoduje, iż jest ona zdrowsza a jednocześnie piękniejsza. Zabieg ten jest realizowany nadzwyczaj drobiazgowo i starannie, dziś możemy też wypunktować rozliczne typy mikrodermabrazji, na przykład mikrodermabrazję diamentową. Są one dobierane w zależności od typu cery oraz oczekiwań Klienta.

Mikrodermabrazja przynosi naprawdę zachwycające wyniki i imponujące rezultaty, odmładza cerę, powoduje złuszczanie zrogowaciałego naskórka, sprawia, że cera staje się niezwyklej promienna a także gładsza. Zabieg ten w szczególności jest polecany osobom, których cera jest zszarzała i charakteryzuje się nierównym kolorytem, mikrodermabrazja znakomicie wygładza też zmarszczki. Jeżeli więc chcesz zadbać o swoją cerę i pokaźnie ulepszyć jej stan, a przy tym skorzystać z bezinwazyjnego oraz w pełni bezpiecznego zabiegu pielęgnacyjnego, to należałoby zdecydować się oczywiście na mikrodermabrazję.