Co możesz wyczytać z własnej krwi?


Mikroskopia – nazywana również testami na żywych komórkach krwi – to jedna z najnowszych naukowych metod służących diagnozie zdrowia człowieka. Mikroskopowe Badanie Kropli Krwi znane jest od dawna, jednak współczesne technologie pozwalają nam obserwować obecność oraz stopień zaawansowania np. grzybicy we krwi, a to przedstawia stan całego organizmu człowieka.

Dermatolog przy mikroskopie

Autor: Expert Infantry
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie badania można wskazać między innymi: stopień zakwaszenia organizmu, obecność toksyn, jakość czerwonych krwinek czy złogi stresowe. Stres odbija się bezpośrednio tak na naszym zdrowiu jak również na naszym samopoczuciu, zaś złogi cholesterolowe to początek miażdżycy a także pozostałych schorzeń naczyniowych, na skutek których umiera obecnie najwięcej osób na świecie. Jakie jeszcze atuty ma ta najnowocześniejsza metoda diagnostyczna? Bada: wszystkie niedobory mineralne oraz witaminowe, zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, niedokrwistość, zapalenia przewlekłe oraz ostre, zakażenia wirusowe, bakteryjne jak też grzybicze, alergie, choroby autoimmunologiczne – i to w czasie badania – a więc natychmiast. Kto powinien wykonać takowe badanie (bonusy)? Warto by wykonywali je mniej więcej raz do roku wszyscy w ramach prewencji, jednak przede wszystkim, ci którzy maję już jakiekolwiek niedomagania, m.in. osoby czujące zmęczenie, napięcie psychiczne, problemy z koncentracją. Osoby żyjące w ciągłym napięciu psychicznym, miewające zaparcia albo biegunki, a także cierpiące z powodu wszelkiego typu dolegliwości skórnych.

W jaki sposób wygląda taki badanie? Przed przystąpieniem do badania diagnosta laboratoryjny bądź lekarz przeprowadza z chorym rozmowę. Wypytuje o jego nastrój, dietę oraz styl życia. W następnej kolejności realizowana zostaje analiza krwi, w której klient uczestniczy (zatem natychmiast pozyskuje informacje o stanie własnego organizmu). Po zrealizowaniu badania (odpowiednia strona) doktor zasugeruje pacjentowi w zależności od potrzeb: oczyszczanie a także wzmacnianie organizmu przez dobór stosownych suplementów a także – o ile są wskazania – skieruje osobę badaną na dalsze badania.
Warto zatem od razu wpisać w przeglądarkę wyrażenie: analiza kropli krwi Wrocław – jeżeli zamieszkujemy na Dolnym Śląsku – aby znaleźć laboratorium w którym badanie malutkiej kropelki krwi pozwoli nam zachować zdrowie przychodnia życie ndm jak też dobre samopoczucie na co dzień.