podarki w postaci kompletu kosmetyków męskich


Dawanie podarków jest tak samo miłe jak ich dostawanie. Możemy się nimi obdarowywać bez szczególnych okazji, lub z okazji imienin, urodzin, bądź uroczystości.

prezent-facet

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Każdy z nas na co dzień używa wielu kosmetyków. Prawidłowiej kupić mniej zaskakujący podarek, który okaże się pożądany, niż zdumiewający prezent, jaki nie zostanie nigdy zastosowany. Kosmetyki są zawsze trafionym prezentem, można dobrać je niezwykle indywidualnie, jeśli dobrze znamy darzoną osobę. Jeśli poszukujemy podarunku dla kogoś z trochę dalszej rodziny bądź znajomych, zestawy kosmetyków męskich również są doskonałym wyjściem.Podarunek w postaci kosmetyków przyda się wielu mężczyznom. Kompozycje z reguły składają się z szamponu, płynu do kąpieli i dezodorantu. Idealne są także kompozycje do golenia, pianki, maszynki, również specjalne kremy i płyny kojące. Świąteczne komplety kosmetyków męskich, zapakowane w fantastyczny kartonik, albo zawarte w stylowym etui, albo kosmetyczce, gdzie czasem odnajduje się również przybornik do paznokci , z pewnością podoła potrzebom nawet niezwykle wybrednego mężczyzny. Także na taką okazję jak Walentynki, czy Dzień Ojca można kupić atrakcyjny komplet upominkowy dla mężczyzny.

Istnieje mnóstwo możliwości by ofiarować ulubione kosmetyki bliskiej osobie. Męski komplet prezentowy może mieścić artykuły do pielęgnowania ciała, jak też perfumy, wody toaletowe, czy dezodoranty. Zawsze odpowiednim prezentem są także perfumy i wody toaletowe, jednak tu nieodzowna jest bardzo dobra znajomość gustów zapachowych osoby, którą pragniemy obdarować. Czasem prawidłowiej jest postawić na sprawdzoną markę aniżeli zaryzykować z nowym zapachem.

Współczesny facet wie, że nie tylko jego twarz potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Męskie kosmetyki (zobacz: marki dermokosmetyczne) to nie tylko pianka do golenia, czy perfumy. Zimą na przesuszenie narażone są również ręce, zwłaszcza, że wielu panów nie nosi rękawiczek, dopóki temperatura jest względna. Krem do męskich rąk powinien przede wszystkim odżywiać cerę. To samo tyczy się nóg i pięt.

Cera męska pod każdym względem różni się od skóry damskiej, wobec tego ważne jest, by dla facetów wybrać kosmetyki (zobacz: kosmetyki babor) dla nich poświęcone.