Wynajem pojazdów chłodniczych oraz chłodziarek przenośnychFirma specjalizuje się w wynajmie samochodów chłodniczych oraz kontenerów. Prosperuje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się handlem i transportem produktów, wymagających kontrolowanej temperatury oraz profesjonalnych przenośnych chłodziarek.

Firma, dzięki rzetelnej i uczciwej pracy, zyskała grono zadowolonych klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm. W firmie znajdą Państwo najlepsze pojazdy chłodnicze, o masie całkowitej do 3,5 tony. Wszystkie samochody są w idealnym stanie technicznym i wizualnym, gotowe do podejmowania transportu na terenie całej Europy. W pojazdach istnieją punkty mocowania towaru oraz zabezpieczenia ścian. Dostęp do towaru ma miejsce przez drzwi (zobacz również: samozamykacz do drzwi) boczne i tylne. Samochody dostawcze wyposażone są w urządzenia chłodząco – grzewcze i odpowiednie są do przewożenia towarów w temperaturze od – 20 do + 20 st..

Perfekcyjnie wykonana izolacja samochodów pozwala bardzo szybko osiągnąć zero stopni Celsjusza oraz utrzymywać tą temperaturę niewielkim kosztem. Na życzenie klienta można doposażyć samochody dostawcze w system monitoringu, za sprawą którego będą mieli Państwo możliwość kontroli trasy i prędkości samochodu dostawczego w całej Europie, z własnego komputera. Dołączyć można także termograf, umożliwiający wydruk temperatury z czasu transportu. Samochody są w doskonałej kondycji technicznej. Są też bardzo czyste. Wynajem chłodni – polecane – odbywa się od ręki. Wynajmujemy same sprawdzone marki tj.: Mercedes, Renault, Citroen, Volkswagen oraz Opel. Roczniki produkcji to: 2007, 2008, 2009, 2013, 2014. Prowadzimy wynajem krótko i długoterminowy w konkurencyjnych cenach.

samochody chłodnie na postoju

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli dysponują Państwo małą ilość towaru, wymagającego transportu w warunkach chłodniczych,
polecamy skorzystać z oferty wynajmu chłodziarki przenośnej. Dodatkowo proponujemy wynajem profesjonalnych przenośnych chłodni, mroźni, komór szokowego schładzania jaki i komór rozmrażających.

Jeśli nie chcesz, aby umknęły Ci inne analogiczne wiadomości dotyczące omawianego tutaj tematu, to kliknij i więcej znajdziesz tutaj (https://www.paczucha.pl/).

Klient ma do swojej dyspozycji, na czas i miejsce przez siebie określone – sprzęt, który pozwala samodzielnie kontrolować stan magazynowy, oszczędza koszty transportu i obsługi magazynowej w wynajętych chłodniach. Komory w pełni spełniają wymogi sanitarne i weterynaryjne władz naszego kraju i Unii Europejskiej. Wszyscy użytkownicy w ramach umowy najmu są objęci stałym nadzorem serwisu. Komory posiadają wygodne w obsłudze drzwi z podgrzewanymi uszczelkami, rejestratorem pracy czytnik temperatury, alarm w przypadku niezamierzonej modyfikacji ustalonych parametrów, wewnętrzne oświetlenie i wiele innych atutów. Przenośne komory zasilane są prądem trójfazowym, co ogranicza koszty eksploatacyjne. Wynajem chłodni kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

Tagi: , , ,