Czysta woda zdrowia doda.


Woda jest niezbędnym elementem do dobrego funkcjonowania naszego organizmu. Jak znakomicie wiemy, nasz organizm składa się w siedemdziesięciu procentach z wody – bez niej nie potrafimy egzystować. Bez żywności człowiek może przetrwać nawet dwa miesiące, bez płynów w klimacie umiarkowanym jedynie siedem dni. Już po upływie dwudziestu czterech godzin brak wody źle wpływa na organizm. Jednakże jej nadmiar jest również niezdrowy.

Przykładowo wypicie ponad pięciu litrów wody w czasie kilku godzin może spowodować śmierci. Aby woda – zerknij: – sól do stacji uzdatniania wody – nadawała się do picia to poza tym, że musi być czysta, to oznacza nie może posiadać żadnych zanieczyszczeń zarówno organicznych jak i nieorganicznych, to musi posiadać należytą ilość soli mineralnych.

czysta woda

Autor: Niyati Bane
Źródło: http://www.flickr.com

Woda alkaliczna jest wodą potrzebną do należytego działania każdego organizmu. Jest ona znacznie lepsza od wód mineralnych wielokrotnie reklamowanych w telewizji. Jej pH powinno wynosić choć 7,4. Jednak fantastyczna dla nas jest ta, której pH wynosi powyżej 9. Do zadań takiej wody należy m.in. neutralizowanie i usuwanie toksyn. Dzięki pozbyciu się substancji o kwaśnym odczynie z organizmu nasza równowaga kwasowo-zasadowa zostanie przywrócona. W wodzie alkalicznej jest zwiększona ilość tlenu, w związku, z czym nasz organizmu dostaje dodatkową dawkę tlenu. Picie tej wody (https://www.zdrowie-dom.pl/jonizatory-wody/85-jonizator-wody-iontech-it-750.html) polecane jest osobą, które mają przewlekłą biegunkę, zaburzenia trawienia, mają nadkwaśność żołądka a również wzdęcia oraz nieprzyjemny zapach z ust. Aby odczuć znaczące zmiany w stanie zdrowia trzeba wypijać choć dwa litry dziennie tej wody. Z początku możemy wydalać zwiększoną ilość moczu, czyli częściej chodzić do wc, ale etapowo ulegnie to zmianie i przerwy pomiędzy wydalaniem moczu będą dłuższe.
Osobiście w zaciszu domowym możemy pozyskać powyżej opisaną wodę. Należy jedynie fundnąć sobie aquator. Jest to domowe urządzenie, w którym przy pomocy elektrolizy wody, otrzymywana jest woda zjonizowana i woda srebrna. Nie należy ono do najtańszych, lecz naprawdę opłaca się zainwestować w swoje zdrowie, gdyż jest ono bezcenne.