Zabiegi w celu poprawienia urody. Parę propozycji z obszaru oferty medycyny estetycznej

0 Comment


Zabieg resurfacingu, czyli peelingu laserowego, jest sprawdzonym sposobem poprawy urody dla kobiet, które narzekają na takiego typu niedoskonałości, jak niejednolity odcień cery, szorstkość, spodziewające się po resurfacingu wyrównanego kolorytu, zwiększenia elastyczności oraz struktury. W laserze zastosowana została nowa technologia, jaka zastępuje wiązkę laserową całą gamą mikrowiązek, z określonym poziomem głębokości penetracji w naskórek i w skórę właściwą.

korekcja nosa

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
resurfacing

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Cały zabieg nie jest długi (od 30 do 60 minut), ale resurfacing zwykle należy powtarzać. Dla otrzymania najlepszych efektów zalecana jest sesja (zobacz również psychoterapia online) 3 zabiegów, choć zdarza się, iż panie są usatysfakcjonowane z efektów jednorazowego zabiegu. Resurfacing to oczywiście jedna z kilkudziesięciu pozycji miejsc zajmujących się medycyną estetyczną. Sporo z nich proponuje także tego typu zabiegi jak: mezoterapia igłowa, ostrzykiwanie toksyną botulinową czy korekcja nosa. Gdy wybieramy klinikę, dobrze jest upewnić się, czy wśród lekarzy są tylko eksperci z zakresu medycyny estetycznej, czy również chirurgii ogólnej, bo łatwiej im wtedy ocenić, czy kłopot, z jakim zgłasza się pacjentka, wymaga pracy chirurga, jak korekcja nosa, czy dostatecznym rozwiązaniem jest nie tak bardzo inwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej.

Sprawdź też –

W trakcie niektórych zabiegów niezbędna jest pomoc lekarza anestezjologa, a konsultacja u kosmetologa po zabiegach też jest wskazana. Czasami należy umówić się na wizytę kontrolną w trakcie regeneracji skóry. Najczęściej czas rekonwalescencji można skrócić zabiegami z użyciem lamp LED. Seanse służą także spotęgowaniu działania zabiegu.

Zobacz również –

Tagi: , , , ,