Czy warto wydawać pieniądze w markowe obuwie? Kilka wniosków na temat marki.Inwestycja w buty wiąże się z częstymi rozmyślaniami związanymi z wydatkami. Zastanawiamy się nad tym tym, czy tak naprawdę trzeba jest inwestować duże pieniądze tylko ze względu na symbol Nike lub Adidasa? Czy nie jest to przesada, a zaoszczędzone na nieoryginalnych butach pieniądze należy wydać na co innego?

Jest kilka takich modeli obuwia, które plagiatowane są nagminnie.

Buty adidas original charakteryzują się niesłychanie powszechnym wyglądem, przez co ich kopiowanie nie jest utrudnionym celem. Na stronach internetowych, które oferują tańsze buty z terenów wschodnich możemy je niezmiernie zwykle zaobserwować. Podobnie dotyczy to Nike air max 90 essential. Dwa wcześniej opisane rodzaje butownależą do butów z rodzaju tych codziennych. w szczególności w tej sytuacji rozmyślamy nad zakupem podróbek. Pamiętajmy jednak, że na splagiatowany model nie posiadamy żadnej gwarancji, że są one dobrze wykonane. Najczęściej mogą się one uszkadzać po kilku użyciach. Tak samo zresztą mają biegacze, którzy wydają pieniądze w tańsze buty Nike free 5.0. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli sportowych, super-lekki, a także niebywale świetnie oddychający i pewnym jest, że żaden nielegalny sklep nie jest w stanie zapewnić takiej jakości jak markowe buty. Specjalistyczne materiały są dla nich mało dostępne i są zastępowane najczęściejtanim poliestrem. Następna sprawa przeciwko plagiatom to sprawa zasobu ludzkiego. Wyszukując te super-tanie buty adidas Originals podtrzymywać azjatycki przemysł, który bazuje na wyzysku. Skoro tak na pewno za buty kosztujące 350 zł osoba reprodukująca dostaje ok. 2 złotych to policzmy sobie ile otrzyma za kopię za 100 zł. O ile w ogóle otrzyma wynagrodzenie, bo w większości przypadków nastolatków zmuszane są do wysiłku za darmo. Nie możemy dopuścić do takiej sytuacji i społeczna odpowiedzialność powinna zmuszać do tego, by buty było zakupione z prawnie funkcjonującego źródła, które to korzysta z produkcji w których zarabia się w większości przypadków w przeliczeniu więcej, niż w Polsce za takie same wynagrodzenie.
buty adidas originals

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
A obszarów takich jest coraz więcej.

Wyszukujemy więc tylko te sklepy, które które sprawiają wrażenie pewnych. Dzięki temu i my otrzymamy pełnowartościowy produkt, PKB wzrośnie, a legalnie pracujący ludzie dostaną odpowiednie wyrównanie.
Tagi: , , ,