Sposoby na ciekawą ulotkę, czyli co uczynić aby zyskać więcej klientów. Rozwiązania na fantastyczną ulotkęOtwierając restaurację, klub fitness lub zwykły butik zastanawiamy się co zrobić, aby przyciągnąć jak największą liczbę zaciekawionych. Jest kilka opcji na zwrócenie uwagi zainteresowanych. Jednym z nich są ulotki lub różne nadruk.

Zazwyczaj się myślimy jak zaprojektować świetną ulotkę, aby zadowalała oczy klientów. Jest to bardzo znaczące, bo jak wiemy duża ilość z nas jest wzrokowcami i zapewne korzystnie rozplanowana propozycja na kawałku papieru zapadnie im w pamięci. Zauważmy, że w dzisiejszych czasach drukarnia bez problemu spełni nasze życzenie. Co więcej potrafi zaprojektować świetną ulotkę w odpowiedni sposób.

Źródło artykułu:

Napomknijmy, że ludzie często popełniają omyłki techniczne lub merytoryczne. W jaki sposób możemy je zauważyć?. Z merytorycznych najczęściej chodzi o błędy językowe. niejednokrotnie sam jak czytam ulotkę, widzę omyłkę to od razu nasuwa mi się idea, że właściciel danej restauracji lub sklepu zrobił to nieprzykładanie i nie przejmując się szczegółami. Z technicznych spraw to czasami źle dobrana czcionka, okropnie rozmieszczony tekst, lub (zobacz toensmeier) zła kolorystyka.

ulotka

Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com

Nie dziwmy się więc, dlaczego poniektórzy nie chcą czytać ulotek. Może po prostu należy sporadycznie brać je z powagą i napracować się przy ich rozplanowywaniu. ludzie najczęściej zlecają stworzenie reklamy komuś innemu i uważają, że jak nafaszerują wielką ilością informacji to będzie słusznie, a kolorowe nadruki załatwią sprawę. Nic bardziej mylnego. Spójrzmy na poniektórych odbierających ulotki, jeżeli w ogóle to uczynią. Spojrzą na nią przez ułamek sekundy i po prostu wyrzucą. Co więc sprawić? Najlepiej dać jakieś zabawne zdjęcie lub ciekawe słowa, który w szybki sposób dociera do zainteresowanych.

Innymi słowy liczy się ciekawy przekaz, czyli konkret. Kłamanie tutaj nie przejdzie, niestety.

Otwórz ten link pomoc drogowa opole. Na stronie znajdziesz interesujące informacje na to zagadnienie, omówione w artykule.

Jeżeli drukarnia planuje nam ulotki, musimy konkretnie przekazać, że chodzi nam o proste przekazanie wiadomości, który trafi do nieznajomego na ulicy. Ulotki czy nadruki to łatwy sposób na marketing – witryna www. Pamiętajmy, że to nie jest projekt do odbębnienia. Klienta systematycznie można zrazić niepoprawną reklamą.

Tagi: , ,