W jaki sposób zatroszczyć się o siebie?Nieinwazyjna strategia, rozwiązująca problemy z cellulitem jak też obwisłą skórą stosowana też przy dolegliwościach takich jak: zastoje krwi, uczucie ciężkich nóg i w celu rozluźnienia mięśni to endermologia LPG Warszawa jest miastem w którym bez problemu odszukamy gabinet oferujący podobne zabiegi.

Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Technika LPG polega na użyciu dwóch niezależnie sterowanych rolek pomieszczonych w hermetycznej komorze, jakie w połączeniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco oraz ujędrniają skórę, a również modelują figurę. Skutek wyszczuplenia osiąga się dzięki temu, iż rolki zawijają fałdę skórną do środka komory zabiegowej, w jakiej pobudzanie receptorami β sprawia rozkładanie jak też uwalnianie kwasów tłuszczowych. Jeżeli z kolei zamysłem zabiegu jest ujędrnienie skóry, rolki działają na odwrót – rozwijają fałdę skórną, zaś pobudzanie fibroblastów wzmacnia sieć włókien kolagenu jak też elastyny. Cylindry mogą obracać się także w tę samą stronę ze zróżnicowaną prędkością. Rozluźniają przez to struktury tkanki objętej cellulitem, masują skórę i o wiele aktywują mikrokrążenie.

Aparat LPG do endermologii posiada wymienialne końcówki, które wykorzystywane są w zależności od zabiegu. Jest także wyekwipowany w mikrogłowice umożliwiające dojście do mniej dostępnych obszarów ciała, dzięki czemu możemy otrzymać wspaniałe efekty na przykład w leczeniu blizn pooparzeniowych lub zwłóknień tkanki. Dzięki opcji zaprogramowania mocy podciśnienia zabiegi takie jak drenaż lub ujędrnianie dostępne są dla osób z każdym typem skóry.

Technologie LPG wykorzystuje się też w zabiegach na buzię a także szyję w celu redukcji obrzęków, jakich przyczyną są zabiegi z obszaru medycyny estetycznej. Na buzię procedura enedermologii wykorzystywana jest też w zastępstwie klasycznego masażu buzi czego skutkiem jest wyższa absorbcja substancji aktywnych poprzez skórę. Endermotherapie stosuje się także jako rozluźnienie mięśni po wysiłku sportowym, w celu przygotowania do wysiłku, przy wszelkiego typu naprężeniach mięśni jak także przy urazach.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Gabinety jakie proponują tego rodzaju zabiegi mają także w ofercie bezmiar innych zabiegów. Starczy w przeglądarkę wbić frazę: wypełnianie zmarszczek czy usuwanie zmarszczek Warszawa by znaleźć mnóstwo tego typu miejsc (sprawdź szczegóły).

Tagi: , , ,