Młodą być…


Ujędrniamy skórę, pozbywamy się nierówności i przebarwień, maskujemy niedoskonałości – pragniemy by nasza twarz wyglądała jak najpiękniej. Pozwalają nam na to salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej, których mamy pod dostatkiem. Nareszcie nadeszły czasy, w których młodszy wygląd już nie musi wiązać się wyłącznie z liftingiem. Istnieją bowiem sposoby, które spowodują, iż nasza cera odzyska dawny blask.

Zmarszczki, „chomiki” czy drugi podbródek? Zniwelujesz je dzięki wypełnieniom kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy z powodzeniem wypełnia zmarszczki i bruzdy, przez co twarz zyskuje łagodniejszy wyraz. Efekty są naturalne i zauważalne od razu po zabiegu, nie mają wpływu na ekspresję ani ruchy mięśni twarzy. Rezultaty zabiegu utrzymują się poprzez 8-12 miesięcy. W chwili upłynięcia tego czasu możemy powtórzyć zabieg.
Zabieg kosmetyczny

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

W salonach urody, mamy także możliwość aby ostatecznie pozbyć się zbędnego owłosienia korzystając z zabiegu epilacji laserowej. Depilację jesteśmy w stanie wykonać osobiście w domu, jednak jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Sprawdź: blog.

Laserowa depilacja jest o tyle bardziej praktyczna, że już na zawsze usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Poddanie się zabiegowi depilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale zadba o wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie. W Białymstoku możemy wyszukać wiele gabinetów kosmetycznych oferujących ową usługę. Zobacz: polecany moroccanoil.

Obecnie, widoczne owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Bywa, że wynika on z urody kobiety, nierzadko jest przejawem przykrych przypadłości. Mimo to w obu tych przypadkach nie jesteśmy zmuszone by żyć z tym przykrym problemem. I nawet jeśli metoda ta wymaga od nas pewnych środków pieniężnych, warto przeznaczyć fundusze na powrót do normalności. Zapomnijmy o kłopotliwych kontaktach z innymi osobami, gdyż czasami niedużo trzeba by uwierzyć w siebie i czerpać z życia pełnymi garściami.