Dentystyka estetyczna – jakie zabiegi cechują się największą popularnością?

0 Comment


Nie ma chyba osoby, która nie zachwycałaby się pięknym uśmiechem gwiazd Hollywood. Równe, błyszczące, białe zęby to ich cecha wyróżniająca. Dziś, większość osób stara się troszczyć nie tylko o zdrowie własnego uzębienia, ale także o jego stosowny wygląd.

Z tej potrzeby zrodziła się stomatologia estetyczna w Krakowie, jaka cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jakie jej zabiegi są naprawdę najbardziej popularne?

Przede wszystkim jest to wybielanie zębów. Obecnie w zasadzie każdy gabinet stomatologiczny Cichoń posiada w swojej ofercie podobne zabiegi. Zęby przeważnie wybielanie są za pomocą specjalnej lampy albo metodą nakładową, która bazuje na aplikowaniu żelu w specjalnie wykonane nakładki, pasujące do zębów danej osoby.

Autor: Materiały prasowe

Warto zaznaczyć, że podczas wybielania zębów nie można mieć najmniejszych ubytków. Rzecz jasna, opozycją dla fachowego wybielania są oferowane w sklepach preparaty bądź pasty wybielające, niemniej wynik osiągany w gabinecie dentystycznym jest z reguły bardziej widoczny. Wybielanie powinien wykonywać jedynie dobry dentysta Kraków, który posługuje najbardziej nowoczesnym sprzętem. Poza tym, dużo osób decyduje się na założenie koronek albo licówek. Z jakiego powodu? Zazwyczaj ze względu na fakt, iż zapewniają one równe zęby, doskonale białe. Jest to rozwiązanie korzystne dla tych osób, których zęby nie są odpowiednio równe lub mają problem z ich kolorem, na przykład w wyniku tego, że pojedynczy ząb jest martwy. Trzeba jednakże przygotować się na to, że zarówno koronki, jak i licówki to dosyć drogie produkty. Niemniej jednak, efekty są znakomite, wobec tego kiedy marzymy o naprawdę pięknym uśmiechu, nie należy się wahać. Końcowa cena zależy w dużej mierze od tego z jakiego materiału licówki (opinie na nasz temat) zostały wyprodukowane.

Reasumując, licówki, koronki oraz wybielanie to najbardziej popularne zabiegi, jakie wchodzą w kanon stomatologii estetycznej, jaka wyróżnia się dziś ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Należy się spodziewać, że w przyszłości jej oferta będzie się w dalszym ciągu poszerzała. Gabinetów specjalizujących się w stomatologii estetycznej jest na współczesnym rynku rzeczywiście sporo, wobec tego dostęp do takich usług nie nastręcza trudności.

Więcej na

Tagi: , ,