Czy warto stosować nowoczesną medycynę estetyczną w poprawianiu urody? Jakie są na to sposoby?Nie ma tak właściwie jednego uniwersalnego sposobu na poprawę urody. Dobrym sposobem będzie wybór takiego gabinetu medycyny estetycznej, w którym mamy wybór różnych możliwości terapeutycznych. Nie jedynie z tego powodu, iż jest tam większy wachlarz możliwości, więc lepiej można zindywidualizować ofertę, lecz również z tego powodu, że dobra dla jednego pacjenta metoda, nie oferuje zadowalających rezultatów dla innego.

Do wyboru jest wiele laserów, jakie dostępne są w specjalistycznych punktach handlowych, przykładowo lasery medyczne hurtownia. Na początek trzeba powiedzieć o laserze frakcyjnym ablacyjnym. To bowiem najpowszechniejsza metoda. Warto korzystać z tego lasera, bo jest on bardzo skuteczny. Laser taki w dokładny sposób napina i odmładza naskórek – czytaj . Działa jednocześnie na wierzchnią warstwę skóry, dzięki czemu skóra jest gładsza oraz miła w dotyku, jak i stymulująco na kolagen. Przez co możemy uzyskać efekt liftingu i pogrubienia.

kosmetyczka

Autor: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com

Laser frakcyjny ablacyjny świetnie się sprawdzi przy odmładzaniu starzejącej się skóry, jaka opada i jest zwiotczała. Można w związku z tym używać takiej metody profilaktycznie, jak i w starszym wieku. Niezłą alternatywą albo też dodatkiem do lasera frakcyjnego ablacyjnego może być frakcyjna RF mikroigłowa, czyli zabieg, jaki polega na równoczesnym nakłuwaniu igłami i podgrzewaniu skóry. Ponieważ igły działają na głębsze warstwy aniżeli laser, to jest mocniejsze działania ściągające. Często jest to w związku z tym alternatywa dla liftingu chirurgicznego, bo zastymulowane są głębsze warstwy tkanek – nabywaj urządzenia kosmetyczne . Bardziej jest również krótki czas w jakim następuje rekonwalescencja, starcza bowiem jeden dzień i później możemy wrócić do pracy. Warto jednocześnie wspomnieć, że przy starzeniu dochodzi nie tylko do ścieńczenia oraz zwiotczenia skóry, ale również do tworzenia się ubytków tkanek leżącej głębiej.

W takiej sytuacji należy dobrze napiąć skórę, zaś dobrą do tego metodą jest tak zwany smart-lifting. Zabieg polega na punktowym wprowadzeniu mikronici chirurgicznej. Każdy sposób działa różnie na różne osoby, zaś jeżeli sami chcemy skorzystać z różnych nie aż tak inwazyjnych metod, to musimy pamiętać, aby robić zakupy w dobrych sklepach, jak urządzenia kosmetyczne Wrocław. W ten sposób będzie można cieszyć się z ładnego wyglądu. Ważne by wszystko odbywało się bezpiecznie.
Tagi: , ,