Jak kobiety biznesu szukają świetnego ginekologa i czym kierują się przy jego wyborze


Rewelacyjny i przystępny doktor medycyny bywa jak drogocenny skarb. Wiedzą o tym szczególnie panie, które w regularnych odstępach czasu chodzą do ginekologa. Jego wybór nie jest incydentalny. A kiedy już dany lekarz okaże się być specjalistą, to szybko pozyskuje na stałe nowe klientki. Gdy kobieta musi zmienić miejsce zameldowania, to zarazem musi zmienić także swojego ginekologa.

Kobieta u lekarza

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zobaczmy, w jaki sposób bizneswoman szuka dla siebie pomocy lekarskiej we wspomnianym zakresie po przeprowadzce do Gdańska.
Na początku może na własną rękę poszukać gabinetu (leczenie skoliozy) w sieci www. Aby zobaczyć na monitorze komputera spodziewane wyniki, wystarczy wpisać w Google słowa ginekolog Gdańsk: Spośród wyświetlonych adresów z dużą dozą pewności zostanie wybrany ten gabinet, który ulokował się na jednej z kilku pierwszych pozycji. Trzeba jednak dodać, że nie bywa to jedynym kryterium wyboru. Bardzo duże znaczenie posiadają opinie innych klientek. Jak grzyby po deszczu powstają strony internetowe, na których można tak zobaczyć oceny poszczególnych lekarzy, jak i umieścić tam własne spostrzeżenia. Wybrani pracownicy publicznej służby zdrowia nie zgadzają się z internetowymi przekonaniami, które są nieprzychylne oraz osłabiają reputacje lekarzy, dobrze znanych położnym środowiskowym. A czy trzeba sugerować się opiniami forumowiczek? Każdy rozstrzyga na własną rękę tę kwestię.

lekarz

Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli wyniki wyszukiwania frazy ginekolog w Warszawie ( nasza witryna) nie przyniosły spodziewanych rezultatów, to kobieta używa swojej inwencji twórczej, aby odszukać właściwego lekarza. Kolejnym etapem poszukiwań bywają anonse wydrukowane w lokalnej prasie. Tam, oprócz imienia i nazwiska, jest również podany numer telefonu stacjonarnego oraz dokładny adres. Jeszcze przed umówieniem wizyty, każdy jest w stanie udać się pod wskazany blok, wejść do wnętrza, a nawet wykazać się nieprzeciętną zapobiegliwością i zapytać pacjentki oczekujące na swoją kolej o ich opinię dotyczącą danego lekarza.

A kiedy wszystkie opisane sposoby poszukiwania świetnego ginekologa zawiodą, wtedy pozostaje już tylko metoda znana z telewizyjnego programu, czyli telefon do przyjaciela. Z takim rozwiązaniem kobiety mogą mieć nieco trudności. Dopiero co przeprowadziły się do Gdańska i jeszcze nie mają swoich zaufanych koleżanek. Na szczęście i z tej, pozornie beznadziejnej, sytuacji jest wyjście. Wystarczy np. zwrócić się do partnera, aby pomógł w poszukiwaniach, bo będąc zameldowanym w Gdańsku od dziecka ma tutaj przecież swoich kolegów, którzy, tak jak on, również są żonaci. Jeżeli na pomoc męża nie da się liczyć, wówczas warto zwrócić się do innej osoby, którą darzymy odrobiną zaufania – do wielkiego miasta nieczęsto przecież przeprowadzamy się w pojedynkę.