Sanitarna armatura – wszystko do nowoczesnych toalet.


Armatura sanitarna to istotne części w procesie projektowania toalet. Od jej stosownego doboru zależy komfort z użytkowania łazienki oraz ilość zużywanej w niej wody. Stelaże podtynkowe są teraz najczęściej wybieranym rozwiązaniem w projektowaniu toalet. Pozwalają na lepszą aranżację przestrzeni i gwarantują schludny wygląd.

łazienka

Autor: Miyoko-Tour
Źródło: http://www.flickr.com
Marka Geberit produkuje spłuczki podtynkowe od ponad pół wieku. W tym czasie spółka sprzedała 60 milionów sztuk, co pozwoliło jej na przypięcie łatki lidera na rynku. Razem z wymyśleniem spłuczki podtynkowej, zrodziła się potrzeba rozwoju instalacji podtynkowej, dzięki czemu organizowanie przestrzeni łazienek jest proste i nie ograniczone rozmiarem armatury sanitarnej. Na przestrzeni lat znacznie zmienił się system montażu spłuczek podtynkowych. Obecnie Geberit oferuje trzy grupy produktów o różnym sposobie instalacji: Geberit Duofix, Geberit GIS, Geberit Kombifix. Stelaż Geberit to idealne rozwiązanie dla każdej sytuacji budowlanej.

Zajmujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, to kliknij tutaj, w serwisie biologiczna oczyszczalnia, który w tamtym miejscu się znajduje, też jest coś wartościowego.

Dostępne są w wielu rozmiarach. Podstawowe elementy do wiszących misek WC, dostępne są w wysokości 112 centymetrów ze spłuczką podtynkową Specjalne elementy w różnych wymiarach, pozwalają też na zabudowę narożną i pozwalają na wykonanie niesztampowej instalacji oraz instalacji elementów w toalecie dla inwalidów. Stelaże Geberit posiadają spłuczki, które udowodniły swoją jakoś w ciągu ostatnich dekad.W komplecie jest uchwyty, zawór kątowy do podłączenia wody, rury podłączeniowe do miski, szpilki do montażu miski oraz instrukcja montowania – polecany sklep

Prysznic

Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock

Kolumny prysznicowe to elementy wyposażenia łazienki, które pozwalają na przyjemny prysznic codziennie. Posiadają w zestawie zarówno deszczownicę, jak i funkcjonalną słuchawkę prysznicową, dzięki czemu jest wybór pomiędzy odprężającym natryskiem, a chłodzącym prysznicem. Istnieje możliwość wyboru trzech typów strumieni wody w słuchawce – hydromasaż, strumień miękki tudzież deszczowy. Kolumny natryskowe przeznaczone są do montowania ściennego w brodzikach i prysznicach. Produkt został wykonany z niekorozyjnych tworzyw, które łatwo utrzymać w czystości, przez co prace porządkowe zabierają mniej czasu niż dotychczas.Wąż do prysznica jest pleciony dwa razy i ma długość 200 cm. Kolumny prysznicowe występują w kolorze chrom, który będzie pasować do większości kabin prysznicowych na rynku. Kolumny natryskowe wyróżnia nowoczesne wykończenie – dzięki czemu świetnie prezentują w modnie zaaranżowanych toaletach.