Dlaczego chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna mogą działać pacjentowi?Na rynku nie brak jest przychodni, które z powodzeniem robią zabiegi takie jak chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna. A zatem jest w czym przebierać.

Jednym z zabiegów jest np. przeszczep włosów. Niejedna przychodnia jest wiodącym ośrodkiem w Polsce, który robi nieinwazyjne przeszczepy włosów, jak również zagęszczanie brwi w technologii S.A.F.E.R. (Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation). Ponadto metoda ta jest obecnie światowym liderem szczególnie w branży transplantacji włosów – oferta przeszczepu włosów. Najbardziej popularne klininiki gwarantują zarówno skuteczność, bezpieczeństwo, komfort i trwały skutek.

Jednym z niezmiernie cieszących się popularnością zabiegów jest medycyna estetyczna – zobaczysz -. Tych uznanych lekarzy w tym zakresie wyróżnia spore na rynku lokalnym doświadczenie, obszerne spektrum usług, a także innowacyjność wykorzystywanych w zabiegach technik, które zachodzą przy wykorzystaniu wysokiej jakości certyfikowanych sprzętów medycznych i preparatów. W ten sposób wysoko wykwalifikowany i wszechstronny zespół lekarzy każdego dnia spełnia wysokie oczekiwania klientów w trosce zarówno o zdrowy jak i bardzo dobry wygląd skóry. Często stosowane operacje to: wygładzanie zmarszczek, mezoterapia, Vela Shape – redukcja cellulitu i wyszczuplanie sylwetki, lipofilling – przeszczep własnej tkanki tłuszczowej oraz Implanty NIDO – nowoczesna metoda zagęszczania włosów – japońska technika i precyzja, naturalny i trwały efekt. Ponadto redukcja cellulitu, trinity i wypełniacze – kwas hialuronowy. Centra chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna proponują np. konsekwentną odnowę, na niesamowicie szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów. Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest całościowym zabiegiem łączącym w sobie możliwości konsekwentnej redukcji tkanki tłuszczowej wraz z dodatkową regeneracją i zwiększeniem elastyczności skóry. Aktywne składniki substancji o funkcji detoksykującej i wygładzającej, napinają skórę, czyniąc ją jeszcze bardziej jędrną i elastyczną.

Lekarze w trakcie operacji

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Operacje chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna cieszą się coraz większym powodzeniem. Przykładowo zabieg lipolizy iniekcyjnej opiera się na zastosowaniu serii mikronakłuć obszarów szczególnie objętych cellulitem w celu dostarczania im substancji aktywnych. Nowoczesny skład takiego preparatu, zawierający przykładowo unikalne peptydy biomimetyczne, aminokwasy oraz L – karnitynę, wspiera odpowiedni rozpad oraz powoduje konsekwentne spalanie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej, a ponadto pobudza niwelowanie toksyn oraz ulepsza mikrokrążenie (korekta powiek wrocław). To natomiast działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, powodując ją jeszcze bardziej jędrną i elastyczną oraz wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Zabieg ten może być powodzeniem stosowany na całe ciało, a więc również do redukcji drugiego podbródka, powodując napięty owal twarzy.

A zatem chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna to popularne operacje, które poprawiają wygląd i pozwalają radować się ładnym ciałem.

Tagi: , ,