Hydrografika, jedna z najbardziej nowatorskich technik transferu.

0 Comment


W pierwszym rzędzie hydrografika pozwala nanosić przeróżne wzory na nawet bardzo złożone płaszczyzny. zaniedbane przedmioty nabierają życia, nowe – nabierają indywidualności, powszechne stają się niespotykane, a niepospolite – zapierają dech w piersiach. By je wykonać, należy mieć właściwe elementy, do których zaliczają się wanna do hydrografiki, folia, aktywator jak również specjalna przemysłowa zmywarka.

Jednym ze szczególnie ważnych kroków, którego nie powinno się zlekceważyć, jest: odtłuszczenie powierzchni i jej zmatowienie. Co więcej, należy zagruntować, a po nałożeniu deseni nałożyć przeźroczysty lakier, który zespoli naniesiony specjalistyczny druk wodny i zabezpieczy go przed uszkodzeniem. nadruk wodny, wytwarzany w technice hydrografiki, można wykorzystać np. w dziedzinie przemysłowej, komunikacyjnej oraz reklamowej.

WaterDesign

Wyśmienicie przyda się również do zrobienia wzorów na wózkach dziecięcych lub też akcesoriach gospodarstwa domowego. Druk wodny znakomicie ozdabia każdy typ powierzchni.

wzór

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com

Wzór zostaje przeniesiony na niemal każdą powierzchnię odporną na wodę, jak: metal, plastik, drewno, materiał szklany, ceramika. Na folię można nałożyć wszystkie możliwe desenie, w tym te symetryczne lub wzory naśladujące drzewo czy kamień, dzięki którym przedmiot, na którym zostanie wykorzystany, w znacznym stopniu podniesie swoją wartość i podwyższy się stopień jego estetyki. Możliwe jest zastosowanie nawet najbardziej niepowtarzalnych wzorów. Wszystko zależy od indywidualnych pragnień odbiorcy. Ponadto wyżej wymieniony rodzaj druku jest solidny i trudno na nim wyrządzić jakiekolwiek zniszczenia.

Fachowość jego stworzenia gwarantuje najlepszą jakość. Jeżeli chcemy wiedzieć więcej w dziedzinie hydrografiki, powinniśmy zapisać się na szkolenia z hydrografiki. Nie tylko posiądziemy wiedzę o przedstawianym sposobie nakładania druku, ale będziemy mogli poszerzyć zakres własnych usług oraz zdobyć nowych odbiorców, zainteresowanych tą innowacyjną technologią. Szkolenia z hydrografiki, wtajemniczają np. w jaki sposób dobierać adekwatne lakiery, barwy oraz prawidłowo przygotować warsztat pracy. Biorący udział w szkoleniach, zapoznają się także ze strukturą wszystkich niezbędnych do przeprowadzenia tego procesu sprzętu i tego czym sugerować się podczas zamawiania materiałów. Dodatkowo każdy otrzymuje materiały szkoleniowe, które pomagają przyswoić wiadomości. Warto jest więc wnikliwiej zaznajomić się z tym zagadnieniem i wykorzystać nowoczesne akcesoria.

Tagi: , ,