Jakiego rodzaju myjnia dezynfekator sprawdza się najlepiej? Co jest najlepsze? Jakie cechy musi posiadać taki sprzęt?


Aktualnie najbardziej zaawansowany sprzęt to standard, z tego względu należy inwestować w technologię, która zapewnia najlepszą jakość. Zwłaszcza dotyczy to branż, gdzie niezwykle istotne są najnowsze technologie. Tak jest faktycznie w dziedzinie sanitariów. Wymagane jest rzeczywiście właściwego sprzętu, ażeby nadążyć za normami i dzięki temu zapewnić najbardziej zaawansowaną usługę. Jaka myjnia dezynfektor to oferuje? Prześledźmy ten temat na przykładzie Meiko Topline 20, jaki jest przeznaczony do dezynfekcji naczyń sanitarnych – utensyliów.

To faktycznie rewelacyjny, świetnie zaprojektowany produkt, z pewnością przyszłościowy, bo gwarantujący innowacyjną technologię mycia i dezynfekcji naczyń szpitalnych. Chociaż wygląd jest piękny, to nie jest to najważniejsze, gdyż to co najważniejsze jest schowane w środku: rewolucyjne rozwiązania technologiczne. Jest tam nowatorski, niezwykle skuteczny system czyszczący, niezwykłe rozwiązania techniczne wzbogacone oryginalnymi i innowacyjnymi komponentami. Wszystko to w pakiecie z nowym zintegrowanym panelem kontrolnym, który ułatwia pracę. Jest przeznaczony do opróżniania, mycia i dezynfekcji, takich naczyń szpitalnych, jak pokrywki pojemników, kaczki szpitalne, baseny szpitalne, pojemniki na stolec, nerki szpitalne i pozostałe pojemniki na mocz. Jak to działa?

szpital

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Naczynia szpitalne, rzecz jasna, muszą być ustawione we właściwej pozycji, a to oznacza, że ich miejsce jest na uchwycie który znajduje się na drzwiach komory myjącej. Po zamknięciu drzwi następuje opróżnienie naczyń szpitalnych, zaś przez dotknięcie właściwego przycisku zaczynamy proces mycia (odsyłam do tej strony na Drzwi komorykomory (www) są całkowicie bezpiecznie zablokowane aż planowanego zakończenia cyklu mycia. W trakcie każdego cyklu naczynia się w pierwszej kolejności płukane zimną wodą, a później są myte w wodzie ciepłej.

Myślimy, że nasz wpis Ci się spodobał. Jeżeli tak, to na stronie możesz wyszukać następne ciekawe szczegóły. Napisz o swych przemyśleniach.

Dysze są tak ustawione, że mycie jest najbardziej niezawodne. Na końcu, już po myciu, naczynia są właściwie i odpowiednio dezynfekowane. Termiczna dezynfekcja to działanie wysokich wartości temperatury w odpowiednim czasie.

Myjnie dezynfekatory TopLine z dezynfekcją termiczną mają system chłodzenia, jaki jest włączany w ostatecznej fazie każdego programu. Pozwala to również na suszenie naczyń szpitalnych. Po zakończeniu konkretnego programu, drzwi się odblokowują, a naczynia są gotowe żeby je używać (link). To urządzenie z pewnością poprawi komfort pracy.