Nabywamy kosmetyki – sklepy tradycyjne czy online?

0 Comment


Produkty kosmetyczne to dla szeregu osób produkty niezbędne. Kupujemy je dość często, bo wielu kosmetyków używamy nawet parę razy każdego dnia. Warto się wobec tego zastanowić, co uczynić, ażeby kupować produkty kosmetyczne jak najtaniej. Czy lepsze będą sklepy tradycyjne, do których wszyscy się przyzwyczailiśmy, czy może właściwiej jest obecnie dokonywać zakupów w sieci?

Trudno jest w sposób jednoznaczny udzielić odpowiedzi na tak postawione pytanie, bo bywa różnie. Jeśli interesują nas produkty konkretnej marki bądź chociażby krem (sprawdź kremy z filtrem) z filtrem, jakiego używamy od lat, musowo zweryfikujmy oferty w kilku konkurencyjnych sklepach i na takiej podstawie wytypujmy najlepsze dla siebie rozwiązanie – rewelacyjna bibułka matująca. Zazwyczaj atrakcyjniejsze ceny oferują sklepy internetowe, lecz nie jest to regułą. Zdarza się, że sklepy tradycyjne organizują promocje lub wyprzedaże, dzięki czemu w naszej kieszeni może pozostać całkiem wiele pieniędzy. Z zakupami online związany jest także dodatkowy koszt – koszt przesyłki. Może się w związku z tym okazać, że potrzebny nam kosmetyk w Internecie będzie o wiele droższy niż w tradycyjnej sprzedaży.

krem-obrazek

Autor: sunshinecity
Źródło: http://www.flickr.com

Czy rzeczywiście nie powinniśmy nabywać kosmetyków online? Każdą sytuację trzeba analizować osobno, bo nie za każdym razem jest to rozsądne rozwiązanie. Najbardziej korzystne może idź do serwisu http://logintrade.pl być kupno produktów kosmetycznych w większej ilości.

Jeśli kupimy nie jedynie krem, ale też bibułki matujące, szampon i parę podobnych produktów, być może oszczędności zjedzą koszy przesyłki. Może również być tak, że duże zamówienie pozwoli uniknąć tej opłaty i tym samym w naszej kieszeni pozostanie wiele gotówki. Nabywając w sieci o wiele łatwiej również zestawiać ze sobą ceny poszczególnych produktów, więc bez większych trudności odnajdziemy najlepsze promocje i atrakcyjne okazje cenowe – krem z filtrami. Ponadto, sklepy internetowe proponują też często bony bądź duże rabaty w przypadku pierwszych zakupów albo zgłoszenia się na newsletter. Powinniśmy z tego rodzaju możliwości korzystać.
Tagi: , ,