Planujesz przeprowadzić poprawę wzroku? Wybierz skuteczny zabieg femtolasik


Jeżeli od dłuższego czasu planujesz przeprowadzić laserową korekcję wzroku, powinieneś zaznajomić się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg pomaga wykluczyć wiele wad, nie tylko krótkowzroczność czy dalekowzroczność, lecz także astygmatyzm. Poza rozmaitym spektrum działania ma także wiele innych atutów.

okulary korygujące

Autor: Nicole Kasper
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą z nich jest brak przymusu hospitalizacji. Pacjent może szybko wrócić do zwyczajnych obowiązków, a sam zabieg trwa wyłącznie kilkanaście sekund. Femtolasik to typ lasera femtosekundowego, jaki daje wyjątkową precyzję, pozwalając dostosować parametry jego działania do konkretnego pacjenta. Dzięki niezwykłej dokładności zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz – co ważne – bezbolesny, ponieważ wielu pacjentów boi bólu. Ponadto zabieg można stosować nawet przy poważniejszych wadach wzroku, co w przypadku innych metod stanowi główną przyczynę wykluczenia chorego. Jak wygląda zabieg? Narząd wzroku jest miejscowo znieczulany, a następnie wykonuje się nacięcie rogówki, aby móc odsłonić jej głębsze warstwy i we właściwy sposób zadziałać wiązką lasera. Kilkanaście sekund starczy, aby uformować kształt rogówki i na powrót umieścić przecięty płatek. Nie jest wymagane zakładanie opatrunkowej soczewki, gdyż miejsce nacięcia jest właściwie niewidoczne. Zabieg można wykonywać na obydwu oczach równocześnie. Wada już nie powróci, pacjent zaś będzie mógł się cieszyć z nowego, ostrzejszego wzroku. Tak jak w przypadku każdego zabiegu femtolasik również wymaga wizyty konsultacyjnej, w czasie której przeprowadzane są badania kwalifikacyjne. Pozwalają upewnić się, iż pacjent może poddać się zabiegowi. 2 godziny po nich najlepiej nie prowadzić auta, ponieważ zapuszczone krople mogą chwilowo pogorszyć jakość widzenia. Badania trwają ok. 1,5 godziny. W trakcie wizyty przedstawiane są także szczegółowe informacje odnośnie do działań realizowanych przez lekarza. Jeżeli pacjent zostanie zakwalifikowany, na tydz.

Zainteresowały Cię wątki stworzone w tym poście? Odczuwasz jednak braki? Więc zapraszamy do nowej witryny – naciśnij tu producent suszu konopnego i wejdź tam.

czasu przed zabiegiem nie może zakładać soczewek.

Femtolasik Warszawa umożliwi ci raz na zawsze zapomnieć o kłopotach ze wzrokiem. Nareszcie wyrzucisz okulary oraz będziesz cieszyć się znakomitą ostrością widzenia, o czym na pewno od długiego czasu marzyłeś. Znajdź klinikę, w której możesz zrobić powyższy zabieg, a nie będziesz żałować swojej decyzji.