Sposoby na proste włosy, czyli realizacja marzeń wielu kobiet.Każdy zdaje sobie z tego sprawę, iż ciągle pragniemy o tym, czego nie mamy . To powoduje, że też kobieta, która ma pokręcone włosy chce mieć proste, a ta z prostymi pofalowane. Dla tych pierwszych jest możliwość, który ułatwi życie wielu dziewczynom.

oferta prostowania kreatyną na 

<div style="text-align:justify">Stałe wstawanie godzinę przed niekiedy, nagrzewanie prostownicy, stanie przed lustrem i prostowanie włosów. Tak zapowiada się początek dnia niejednej dziewczyny. No niestety jeżeli marzą nam się wyprostowane włosy,  wymaga to poświęceń. Jednakże jest w dzisiejszych czasach pewien możliwość, który może wspomóc uprościć trochę życie kobietom. Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który ma na celu wyprostowanie, ale równocześnie odbudowanie struktury <em>końcówek</em> włosów (dowiedz się więcej). Inny tytuł zabiegu to brazylijskie prostowanie włosów. Jest to uzupełnianie w budowie braki substancji odpowiadającej za kondycje włosa, czyli białka, które jest odpowiedzialne naturalnym [TAG=składnik’ title=’skóra’ style=’margin:8px;’/></p>
<div class=
Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

iem tworzącym strukturę włosa. Za pomocą żelazka fryzjerskiego podgrzewany zostaje preparat keratynowy. Nałożony na włosy preparat jest utrzymywany na włosach przez ok. 30 minut. Z pewnością następnie następuje suszenie włosów przy średniej temperaturze. Terapia ta jest świetną rozwiązanie dla innych preparatów. Trwałe prostowanie włosów jakie daje keratyna zapewnia nieskazitelny skutek. Cena zabiegu wynosi od 600 do 1000 zł Nie należy chodzić do salonów, aby wykonywać tą pielęgnacje. Kobiety kończąc certyfikowane kurs mogą robić je w domu. Muszą kupić tylko specjalne środki. Po pielęgnacji włosy są piękne, błyszczące i łatwe w stylizacji. Efekt wyprostowanych włosów jest się do 5 miesięcy. Pielęgnacja ta utrudnia koloryzacje. Przez dwa tygodnie trzeba się zatrzymać ze stosowaniem koloru. Można to jednak wykonać, wiedząc, że nie zmarnujemy czas na prostowaniu.

Jeżeli jednak podejmiemy decyzję się na keratynowe prostowanie włosów, wiedzmy, że musi wyselekcjonować dobry salon fryzjerski, który nie pogorszy nam kondycji włosów.

Dziewczyny powinny być usatysfakcjonowane z takiego sposobu. Najważniejszy tutaj jest efekt końcowy, dlatego mnóstwo kobiet już na ten zabieg się zadecydowało.

Tagi: , , , ,