Piękne Niespotykane korony cyrkonowe we WrocławiuNie ma wielu takich tworzyw jak diamenty, które są ładne, a jednocześnie twarde i wytrzymałe. Jednakże w specjalności stomatologicznej poszukiwane są właśnie materiały, które zapewnią nie wyłącznie perfekcyjną estetykę, ale będą również trwałe i niegroźne. Takim wyrobem jest tlenek cyrkonu, to znaczy ceramika najlepszej klasy.

gabinet dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście taki materiał umożliwia nadać uzupełnieniom protetycznym innowacyjny wymiar. Za pomocą takiego towaru można wykonać cyrkonowe korony, a nawet mosty o zasięgu kompletnego łuku dentystycznego. Korony cyrkonowe, to uzupełnienia obejmujące całokształt korony zęba. Są przeznaczone do użycia zarówno w zakresie frontowym, jak i bocznym. Na podłożu utworzonego przez lekarza dentystę wycisku, zostaje skonstruowany przez technika stomatologicznego woskowy wzór nowych zębów. Ten wzorzec jest skanowany i w formacie 3D zaprojektowany jest pierwowzór , później tworzy most, względnie koronę z cyrkonu.

w gabinecie dentystycznym

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Na zakończenie wyrób osiąga porządny wygląd, dzięki nowoczesnej ceramice do licowania, jakiej odcienie łączy się tak, by nie różniły się od prawdziwych zębów. Perfekcyjne korony z tlenku cyrkonu, oznacza niezaprzeczalnie znaczący wydatek, lecz ponieważ korony cyrkonowe to najwyższa, stwierdzona jakość, opłaca się inwestować we własny wygląd. Lekarz dentysta we Wrocławiu przedstawi ci wszelkie możliwości i powie, czy w twoim wypadku nie ma przeciwwskazań do zastosowania koron cyrkonowych (polecamy dentystę z Aurident). Korony cyrkonowe sprawdzają się w przypadku zębów przebarwionych, zniszczonych, nadto przytłoczonych zgryzowo.

Korony i mosty cyrkonowe jest możliwość wykonać także wtedy, gdy podparciem nie jest rzeczywisty ząb, tylko implant. W tym przypadku rekomenduje się wykorzystanie łącznika cyrkonowego w zakresie przednim, co wydatnie polepsza estetykę. Na każdym kroku przekonujemy się, że wszystko co stosowne ma własną cenę. W tym przypadku wyznacznikiem wysokiej należności jest jej fenomenalna jakość. Mosty i korony cyrkonowe zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów, lubiących nad wyraz urodę i zdrowie własnych zębów. Jeśli chcesz założyć korony cyrkonowe, skontaktuj się po więcej informacji –
Tagi: , ,